THINK3

Think3 Endüstriyel tasarım ve ürün geliştirme çözümleri konusunda lider bir firma olan Think3, kamuoyunu bilgisayar destekli tasarım sisteminin gelecek nesliyle tanıştırdı. Ürün tasarımı, üretim ve yaşam döngüsü yönetimi konulu lider Avrupa forumu MICAD'te endüstriyel tasarım konusunda düşünmek için tamamen farklı bir yol sunan Think3 serileri'nin öncü bir tanıtımı yapıldı. Think3 endüstriyel tasarım konusunda tasarımcıları geleneksel bilgisayar tabanlı sistemlerin teknoloji kısıtlamalarından kurtararak özgür kılan radikal biçimde yeni bir yaklaşım olan "Hedef-Sürücü Tasarım" sözünü yerine getiriyor. Think3, tasarım sürecini geliştiriyor ve tasarımı otomatik olarak üretilebilir mallara çevirerek ürün döngüsü süresini%70-90 kısaltıyor. Sonuç yalnızca daha iyi endüstriyel tasarım değil aynı zamanda otomotivden tüketim mallarına başarı sağlamak için pazara ulaşma süresinin kritik olduğu bir dizi endüstride tatmin edici maliyet tasarrufu ve rekabet avantajı.

Thinkdesign, Think3 ürün yelpazesinin 3 boyutlu katı tasarım modülüdür.Yelpazenin diğer ürünleri; Thinkshape, Thinkreal, Thinkdirect, Thinklight, Thinkprint, ThinkPLM,ThinkDesignXpression, Thinkcompensator, Thinkproductconfigurator modülleridir.

Think3 ayrıca ThinkPLM'in bir parçası olan Thinkteam (PDM çözümü) ile çift taraflı olarak çalışmaktadır.Thinkteam ile birlikte Think3, endüstriyel tasarım ve endüstriyel makine tasarım firmalarına, ürün tasarımı ve ürün veri yönetiminde büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Think3 sayfasına göz atınız.