Firma Profili

       CAD /CAM/CAE  sektöründe uzun süredir çalışan tecrübeli satış ve teknik personelden oluşan firmamızın ana hedefi, TÜRKİYE temsilciliğini yapmakta olduğu, kendi alanlarında ileri teknoloji ürünü olan sistemler sayesinde, bilinçli bir kullanıcı kitlesi oluşturmaktır. Bu sayede TÜRK SANAYİCİSİNE dünya teknolojilerini sunarak, üretim ve projelerinde dünya firmaları ile rekabet edebilecekleri seviyeye getirmektir.

       Bünyemizde bulunan, konularında tecrübeli yönetici, satış ve teknik personelimiz ile birlikte, bugüne kadar TÜRK SANAYİCİLERİNE vermiş olduğumuz üstün hizmet anlayışı ve teknolojik anlamda yapmış olduğumuz sayısız satış ve projeler ile TÜRKİYE PİYASASINDA adından söz ettiren bir kuruluş olma yolunda önemli adımlar atmış bulunmaktayız.

       Mümessili olduğu yazılımlarda kendi bilgi ve deneyimlerini, konusunda profesyonelleşmiş yönetim kadrosu ile, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, günün koşullarına göre yüksek teknolojiyi kullanarak mükemmel çözümler sunmaktadır. "Satış Sonrası Hizmet ve Destek" ile sunulan çözümlerin yüksek değerler yaratabilmesi için; konularında uzman personelimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak yardımcı olurlar.

       Siz değerli sanayicilerimizin isteklerini anlayabilme ve onlara sunabileceğimiz çözümler açısından elde ettiğimiz tecrübeler ile, distrübitörlüğünü, yapmış olduğumuz ve teknik desteğini verdiğimiz sistemlerin, projelerinizde teknolojik olarak kalıcı çözümler sunacağı kanaatindeyiz.