VISI

Visi plastik enjeksiyondan, sac kalıp tasarımına, 2 eksenden 5 eksene tüm freze işlemlerini ve tel erzyon imalat aşamalrını kontrol edbileceğiniz eksiksiz imalat yazılımıdır.

Visi içerisinde çok hızlı parça düzenlemesi gerçekleştirip, elektrod çıkarabilir, kalıp oluşturup bunkları hızlıca işleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

HyperMILL

HyperMILL CAD modellerini çalışma ortamı değiştirmeden doğrudan nc kodlara dönüştürebilen, ThinkDesign'a entegre CAM çözümüdür. High Speed kesime uygun ve kusursuz yüzey kalitesini sağlayan 2.5, 3 ve daimi 5 eksen işleme yöntemleri, programlama ve işleme zamanlarını önemli ölçüde düşürmektedir.


Detaylı Bilgi

Machining STRATEGIST

machining STRATEGIST tüm üç boyutlu modelleme programları tarafından üretilen modellerden en uygun kaba ve temizleme pasolarını üreten güçlü bir talaşlı imalat yazılımıdır. Sistem yüksek hızlı kesim yapan işleme merkezleri için, hızlı, seri ve kaliteli takım yolu üretmek için ideal olarak tasarlanmıştır. machining STRATEGIST yazılımı yüksek verimliliği sayesinde yüksek hızlı işleme merkezleri ve teknikleri kullanan firmalarla birlikte, çabuk ve sağlıklı takım yolu elde etmek isteyen firmalar için de vazgeçilmez olmaktadır.

Detaylı Bilgi